Vaše zkušenosti

Ohlasy spokojených zákazníků

Dobrý den,

Zasílám foto zubů našeho Silkyho po několika týdnech používání přípravku Oral Clean Care-vysledek Forte. První foto je před začátkem používání. Druhé foto je po cca 2 týdnech, kdy se mi poprvé podařilo odloupnout kus zubního kazu, viz. poslední fotka. A na třetí fotce jsou zuby dnes, tedy cca měsíc od začátku užívání. Původně jsem si říkala, zda to není jen náhoda, na stolickach měl stále hodně zubního kazu, ale už i tam se to začalo výrazně lepsit,když jsem si dala pozor na to, abych gel aplikovala důkladně až dozadu.

S přáním hezkého dne,

Hana Holubova

 

4.3.2015 - před prvním použitím

 

po dvou týdnech

30.3.2015 - po měsíci užívání

Jsem chovatelka a majitelka psů plemene Cavalier King Charles spaniel a po třiceti letech s nimi strávenými jsem dospěla k názoru, že nejen krmivo Platinum, ale i péče o psí "úsměv" ve formě produktu  Oral Clean + Care 3-IN- gel je pro mé psy to nejlepší, co si můžeme přát.

V současné době s námi bydlí ICH ALFI Sylena (8 let) a Vet.CH. FEABEE JES Tempo Krč(10 let). Oba mají zuby v naprostém pořádku, bez zubního kamene a kazů a největší radost mám z toho, že ani jednou nemuseli být na veterině pod narkózou kvůli čištění ultrazvukem.

Zubní gel firmy Platinum mohu doporučit všem zájemcům, kterým není jedno, jak vypadá chrup jejich psa.

Michaela Čermáková, chovatelská stanice Zlatý kavalír

Jak jsme koncem května uvedli, vyzkoušeli jsme na našich psích kamarádech výrobky určené k zubní péči od firmy Platinum Natural. Slíbili jsme fotodokumentaci, tak tady je. Na prvním snímku je fotka zubů pětileté fenky bernského salašnického psa. První fotka je původní stav zubů, na druhém snímku je stav po zhruba šesti týdnech aplikace zubního gelu Oral Clean+Care Forte. Jsme spokojeni, posuďte sami.

Lenka F., Canistherapy o.s., http://www.facebook.com/CanisTherapy (Gel Forte - 6 týdnů)

Gel Salmon(s příchutí lososa) jsem začala u svého 2 letého psa používat před 2 týdny. Začínal mít na zadních stoličkách i při denním čištění enzymatickou pastou náznaky zubního kamene. Aplikace byla od začátku bez problémů, dodržovali jsme pokyny a pravidelné nanášení 2x denně. Výsledky jsou velmi dobré, zubní kámen již není patrný a přípravek budeme preventivně používat i nadále. Jsem velmi spokojená a péče se vyplatí, neboť není nutné uspání a odstranění zubního kamene v narkóze s následnou léčbou antibiotiky. Čištění kartáčkem opravdu nestačí. Přípravek mohu opravdu chovatelům a majitelům psů doporučit.

Daniela K., Brno

Ze začátku nebylo zlepšení tak viditelné. Zřejmě proto, že mi chvíli trvalo, než jsem se naučila dávat gel opravdu poctivě a pravidelně. Každopádně se téměř okamžitě výrazně eliminoval ten smrádeček z tlamičky. Gel po čase zubní kámen rozrušil, až šel velmi snadno  odstranit prstem. S účinkem jsem spokojená.

/img/zuby1_pred(2).jpg

/img/zuby1_pred.jpg

MUDr. Daniela Kotrbová - kříženec Havanského psíka 12 let (Gel Salmon  - 7 týdnů)