Vážení zákazníci, vzhledem k nouzovému stavu vyhlášeném na území České republiky a ve snaze celé společnosti omezit rychlost šíření nákazy koronavirem Covid – 19. Je možná platba dobírky objednaného zboží POUZE BEZHOTOVOSTNĚ KARTOU. Je to opatření, které zavádějí poskytovatelé dopravních služeb ve snaze chránit své řidiče i Vás zákazníky. Pokud nebudete mít dnes kartu připravenou nevadí, domluvte se s řidičem na druhém doručení a kartu si připravte na druhý den. Předem děkujeme za pochopení a shovívavost. Všem přejeme pevné zdraví. Jsme s Vámi.

RECEPTURA A SLOŽENÍ

 
Čerstvé maso a plná chuť
 
Když kupujete jídlo pro sebe a své blízké, věnujete hlavní pozornost kvalitě a chuti. Proč nepostupovat stejně, jedná-li se o krmení pro Vašeho psa?  Superprémiové krmivo PLATINUM NATURAL neobsahuje  žádné rostlinné nebo zvířecí vedlejší produkty, ochucovadla nebo jakékoliv chemické přísady. Používají se pouze velmi kvalitní suroviny, které jsou určeny pro lidskou spotřebu. PLATINUM je navíc holistické krmivo, to znamená, že každá složka má svůj význam a pozitivní nebo preventivní vliv na psí zdraví. PLATINUM NATURAL si díky revolučnímu způsobu výroby zachovává původní vůni i chuť masa. Váš pes si ho zamiluje. Jen to zkuste.
 

PLATINUM Recept

  1. Poctivá porce čerstvého masa doplněná geneticky neupravenou rýží popřípadě kukuřicí.
  2. Kvalitní vstupní suroviny jsou krátce tepelně upravovány, maximálně při 95°C, bez soli a přidané vody.
  3. Bylinky a hodnotné za studena lisované oleje a vitamíny jsou přidávány do krmiva až při chladnoucím procesu. Díky tomu je jejich využitelnost psím organismem maximální.
  4. Krmivo se dále suší při pokojové teplotě, lisuje a balí do pevných alufoliových pytlů. 

Originální výrobní postup

Nejsou to pouze ingredience, které PLATINUM činí zcela výjimečným. Významnou roli hraje právě speciální výrobní postup, který je maximálně šetrný ke všem obsaženým živinám (bílkoviny, sacharidy) včetně za studena lisovaných olejů, vitamínů a bylinek, které podporují zdraví a vitalitu každého psa.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.