Vážení zákazníci, vzhledem k nouzovému stavu vyhlášeném na území České republiky a ve snaze celé společnosti omezit rychlost šíření nákazy koronavirem Covid – 19. Je možná platba dobírky objednaného zboží POUZE BEZHOTOVOSTNĚ KARTOU. Je to opatření, které zavádějí poskytovatelé dopravních služeb ve snaze chránit své řidiče i Vás zákazníky. Pokud nebudete mít dnes kartu připravenou nevadí, domluvte se s řidičem na druhém doručení a kartu si připravte na druhý den. Předem děkujeme za pochopení a shovívavost. Všem přejeme pevné zdraví. Jsme s Vámi.

PŘÍPRAVA PLATINUM MENU A MENU MINI

Pro naše psy jen to nejlepší

Díky speciálnímu postupu  tepelné úpravy zůstanou v krmivu obsaženy všechny, pro psy důležité látky a vitamíny. Při výrobě PLATINUM MENU paštiky se maso tepelně upraví pouze ve vlastní šťávě bez přidání vody. Tato výroba je nejen mimořádně šetrná, ale dokonce zabezpečí, aby všechny důležité živiny zůstaly zachované a neředěné.V PLATINUM MENU nejsou žádné živočišné odpady, dochucovadla, chemické konzervanty, ani vedlejší produkty rostlinného nebo živočišného původu.

výrobní postup

Méně je někdy více!

U psího krmiva je také velmi důležitá jeho stravitelnostPLATINUM MENU je v této disciplíně jedničkou na trhu! V porovnání s ostatními podobnými krmivy, u kterých je pro psa zužitkovatelných maximálně 10 až 23% z celkového objemu krmiva, je PLATINUM MENU několikanásobně vydatnější! Vášemu psovi tedy stačí mnohem méně krmiva PLATINUM MENU.
 
Prakticky to znamená, že každé 375 gramové balení PLATINUM MENU odpovídá výživnou hodnotou jednomu 800 gramovému balení běžného krmiva v konzervě. Nebo obráceně, pouhých 100g PLATINUM MENU MINI stačí 3-4 kg psovi na den, což je poloviční dávka, než-li u jiných konkurenčních konzerv, paštik a jiných serepetiček.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.