Vážení zákazníci, vzhledem k nouzovému stavu vyhlášeném na území České republiky a ve snaze celé společnosti omezit rychlost šíření nákazy koronavirem Covid – 19. Je možná platba dobírky objednaného zboží POUZE BEZHOTOVOSTNĚ KARTOU. Je to opatření, které zavádějí poskytovatelé dopravních služeb ve snaze chránit své řidiče i Vás zákazníky. Pokud nebudete mít dnes kartu připravenou nevadí, domluvte se s řidičem na druhém doručení a kartu si připravte na druhý den. Předem děkujeme za pochopení a shovívavost. Všem přejeme pevné zdraví. Jsme s Vámi.

Monika Absolonová

Monika Absolonová česká zpěvačka, herečka a moderátorka. Monika za svůj život získala několik ocenění. V letech 2002 a 2003 získala titul Skokan roku v hudební anketě Český slavík, v roce 2012 získala divadelní cenu Thálie za titulní roli v muzikálu Funny girl. Nejváženější titul je z roku 2015 kdy se stala maminkou syna Tadeáše. 

MAZLÍČEK

Labrador - Jonáš

MŮJ NÁZOR NA KRMIVO PLATINUM?

“Krmím Platinem, protože bych ráda, aby byl Jonáš dlouho zdravý, veselý a ve skvělé kondici! Je to člen naší rodiny a tak pro něj chci samozřejmě to nejlepší. Krmivo Platinum je pro mě tedy jasnou volbou”

MJP15-065-0946_2  MA_Vysehrad_036 

MJP12-0034313

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.