PŘEPRAVNÍ SYSTÉM

doprava

         Výsledek obrázku pro logo DPD

DOPRAVA KURÝRNÍ SLUŽBOU PO CELÉ ČR ZDARMA* !

DENNÍ DORUČENÍ po ČR – předpokládané doručení zboží mezi 8 – 18 hodinou.

Při objednání zboží do 12ti hodin a zvolení způsobu platby dobírkou, je zboží doručeno následující pracovní den (účtujeme doběrečné + 42 Kč vč. DPH)

V případě objednání zboží do 12ti hodin a zvolení způsobu platby převodem, je zboží doručeno následující pracovní den po připsání platby na účet prodejce. Po domluvě je možno zboží expedovat již oproti zaslání potvrzení o zadané platbě. Při platbě převodem se doběrečné neúčtuje.

VEČERNÍ DORUČENÍ po ČR– předpokládané doručení zboží mezi 17-21 hodinou.

Při objednání zboží do 12ti hodin, zvolení způsobu platby dobírkou, je zboží doručeno následující pracovní den (účtujeme doběrečné + 42 Kč vč. DPH)

V případě objednání zboží do 12ti hodin, zvolení způsobu platby převodem, je zboží doručeno následující pracovní den po připsání platby na účet prodejce. Po domluvě je možno zboží expedovat již oproti zaslání potvrzení o zadané platbě. Při platbě převodem se doběrečné neúčtuje.

Pokud si zákazník zvolí večerní doručení na adresu, která není uvedena v seznamu PPL bude balík automaticky doručen jako denní doručení.

DORUČENÍ SLOVENSKO – do 48 hodin v případě objednání zboží do 12ti hodin a zvolení způsobu platby dobírkou (účtujeme doběrečné 1,68 EUR vč. DPH).

Při zvolení způsobu platby převodem, zboží expedujeme po přípsání částky na účet prodejce (doběrečné neúčtujeme).

OSOBNÍ ODBĚR - zboží je možné si vyzvednout i osobně, na základě předem potvrzené objednávky učiněné v našem e-shopu nebo telefonickém potvrzení o připravení zboží a to v našem skladě v Lomu u Mostu, československé armády 823, v době Po-Pá 7 - 15 hod.

SPOLEČNOST PPL i DPD UMOŽŇUJE TAKÉ VYZVEDNUTÍ ZÁSILEK V SÍTI PPL/DPD PARTNERŮ.

*Doručení zdarma po ČR pro objednávky nad 1000,- Kč včetně DPH. Při objednávce na částku nižší je účtováno dopravné ve výši 150,- Kč včetně DPH. Doručení zdarma po SR pro objednávky nad 25,- EUR včetně DPH. Při objednávce na částku nižší je účtováno dopravné ve výši 6,- EUR včetně DPH.


Postup doručení kurýrní službou

1. Ze strany PPL probíhá komunikace s příjemcem - řidič před doručením kontaktuje telefonicky příjemce tak, aby došlo k souladu potřeb obou subjektů

2. Zásilku Vám standardně doručí následující pracovní den po jejím převzetí od odesílatele v časech Vámi zvolených pro denní x večerní doručení. V případě nezastižení zanechává řidič oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den.

3. Hmotnost balíku je omezena do 50 kg.

4. Cestu zásilky, časový harmonogram doručování pro Vaši adresu v ČR i SR lze sledovat na internetu na webové stránce PPL po zadání kódu zásilky (11 číslic). Kód je zasílán automaticky po zadání zásílky do systému PPL na email, který jste zadali do objednávky.

Převzetí a reklamace

1. Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu vedle Vašeho podpisu. Zásilku je následně možné převzít i s touto vadou bez obavy s uplatňováním případné škody. Pokud máte možnost, poškozený obal si vyfoťte.

2. Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.