KRMIVO PLATINUM MÁ TÜV CERTIFIKÁT

Čím dál více majitelů psů chce vědět, co vlastně svému psovi dává. Čte složení, recenze a odborné články. Mnoho z nich také prochází internetové diskuze plné "zaručených a odborných" rad, ale po pár hodinách čtení často sami neví, čemu mají vlastně věřit. Konkurenční boj již zašel tak daleko, že se prodejci, kterým v těžkých dobách klesají prodeje, neštítí nasadit na psí fora své lidi. Ti bez patřičného vzdělání zpochybňují  i ta nejzákladnější fakta o složení své konkurence. Složení, které je deklarováno na obalech a stvrzeno příslušnou národní institucí výrobce. Platinum se těmto útokům brání a jedním z obranných kroků je mezinárodní ceritfikát kvality TÜV Rheinland. Tento certifikát by měl preventivně umlčet případná neopodstatněná nařčení směrem k produktům Platinum.

Ano, dáváme během finálního výrobního procesu do krmiva 1,27 kg čerstvého masa pro lidskou spotřebu, tolik nedává žádný jiný výrobce granulového krmiva na světě!

Platinum je revoluční krmivo - nikdo jiný tak, jako Platinum krmivo nevyrábí. Postup je drahý a náročný ve všech směrech - kvůli jedinému cíli, aby byl produkt nikoliv jen kvalitní, ale bezkonkurenčně nejlepší. Platinum se nevejde do žádných tabulek pro extrudovaná krmiva. Ve výrobním procesu nepoužíváme vodu! Tak jak to dělají všichni výrobci extrudovaných krmiv.

S Platinem tedy nekupujete žádnou vodu, ale maso. Stejně šťavnaté jako máte sami na talíři.

Kontrola kvality - Výběr ingrediencí - Minimálně 1,27 kg čerstvého masa na 1 kg krmiva = To je důvod, proč Platinum získalo cetrifikát TÜV Rheinland. Podívejte se, co dnes svému mazlíčkovi dáváte.

Garantujeme uváděné množství a zdravotní nezávadnost zpracovaného čerstvého masa.

Krmivo PLATINUM obsahuje pouze kvalitní suroviny určené pro lidskou spotřebu. Certifikát kvality TÜV Rheinland potvrzuje vysoký obsah čerstvého masa i jeho kvalitu, která je v našich produktech všudypřítomná.

Krmivo PLATINUM = JISTOTA, že svému psovi dáváte to nejlepší.