Vážení zákazníci, vzhledem k nouzovému stavu vyhlášeném na území České republiky a ve snaze celé společnosti omezit rychlost šíření nákazy koronavirem Covid – 19. Je možná platba dobírky objednaného zboží POUZE BEZHOTOVOSTNĚ KARTOU. Je to opatření, které zavádějí poskytovatelé dopravních služeb ve snaze chránit své řidiče i Vás zákazníky. Pokud nebudete mít dnes kartu připravenou nevadí, domluvte se s řidičem na druhém doručení a kartu si připravte na druhý den. Předem děkujeme za pochopení a shovívavost. Všem přejeme pevné zdraví. Jsme s Vámi.

Honza Musil

Honza Musil je český moderátor a zpěvák. V roce 1994 začal Honza moderovat v rádiu Hellax a televizi Ostrava, Havířov. V roce 1999 přešel na TV Nova, kde uváděl pořad Snídaně s novou, Áčko a Kolotoč. V současné době Honzu můžete vidět v pořadu Nebezpečné vztahy a nebo se s ním setkat na výstavách, které navštěvujeme.  

MAZLÍČCI

Bordeauxská doga - Trouba
Francouzský buldoček - Fanny
Mopsíci - Marry a Betty

MŮJ NÁZOR NA KRMIVO PLATINUM?

"Proč krmím Platinem? Samozřejmě proto, že chutná všem mým pejskům..., ale tajně "kradou" i kočičky. Od doby co krmíme Platinem nemáme zdravotní problémy a to je druhý hlavní důvod." 

broucek

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.