Bonusový program

S platností od 1.6.2022 je bonusový program ukončen

_______________________________________________________

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vás tímto informovat o změně bonusového programu s platností od 1.2.2021. Bonusový program je odezvou na připomínky a přání našich zákazníků.

Do programu jsou započítávány všechny nákupy realizované přes náš e-shop www.krmivo-platinum.com, tedy ne pouze nákupy granulí, ale také nákupy paštik, pamlsků a péče. Věříme, že tento bonusový program podpoří naší vzájemnou spolupráci.

Pravidla věrnostního programu PLATINUM NATURAL Bonusový program je určen pro obchodní partnery společnosti PLATINUM NATURAL s.r.o.: pro obchodníky, chovatelské stanice a kluby registrované v e-shopu www.krmivo-platinum.com. Pro zapojení do bonusového programu je nutné být registrovaným obchodníkem, chovatelskou stanicí nebo klubem a mít přístup do e-shopu www.krmivo-platinum.com.

Do bonusového programu nebudou zapojeni partneři, kteří mají vytvořenou individuální slevu. Při dodržení všech podmínek obchodní smlouvy PLATINUM NATURAL s.r.o. může poskytnout prodejci slevový bonus odvozený od výše objednávek realizovaných v jednom kvartálu. Slevový bonus je platný pouze pro následující kvartální rok. Objednávky různých registrovaných účtů nelze sčítat. Do bonusového programu lze sčítat pouze objednávky vytvořené přes e-shop: www.krmivo-platinum.com.

Do bonusového programu spadají i objednávky vytvořené přes e-shop a vyzvednuté na odběrném místě v Lomu u Mostu. Výše slevy je odvozena od součtu objednávek v jednom kvartálním období (jsou uvedeny bez DPH).

Platnost je  od 1.2.2021 s tím, že výše slevy bude odvozena ze součtu objednávek z posledního kvartálu roku 2020.
50.000 – 200.000   -> 1%
200.000 – 500.000 -> 2%
500.000 a více       -> 3%

Bonusový program se vztahuje na objednávky všech našich produktů. Nárok na slevový bonus není právně vymahatelný. Společnost PLATINUM NATURAL s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla bonusového programu.

Děkujeme za spolupráci a přejeme mnoho obchodních úspěchů. 
V případě dotazů kontaktujte prosím našeho obchodního manažera:

Ing. Jan Loos

+420 601 306 112


www.krmivo-platinum.com

 

PLATINUM NATURAL